Klient mówi Filtr, firma mówi Andreae. ZAPRASZAMY do Andreae Team !

 

W branży, w której trendy pojawiają się i znikają, zespół Andreae istnieje na rynku nieprzerwanie od ponad 50 lat, zapewniając produkty i obsługę najwyższej jakości.

Misją firmy ANDREAE jest efektywna filtracja powietrza w kabinie lakierniczej przy zastosowaniu wydajnych filtrów, a także ochrona pracowników lakierni i chrona środowiska naturalnego. Wizja Andreae Team to wyznaczanie trendów w branży lakierniczej poprzez dostarczanie szerokiej gamy renomowanych i innowacyJnych produktów filtracyjnych.

Kwestią kluczową jest rozwój najlepszych produktów filtracyjnych na rynku, tworzonych w oparciu o doświadczenia klientów, co w połączeniu z wyjątkowym programem partnerskim i doświadczonym zespołem doradców przyczynia się do maksymalizacji zysków osiąganych przez partnerów firmy andreae.


PARTNERSTWO

W Andreae Team Partnerstwo oznacza, że FIRMA zobowiązana jest do aktywnego słuchania klientów i reagowania na ich potrzeby

 

SZACUNEK

Szacunek dla firmy ANDREAE to wartość fundamentalna. Firma szanuje czas i wysiłek kto każdy wkłada w rozwój swojego biznesu. Dla fimry ANDREAE nieistnieje podział na małe i duże firmy. ANDREAE ma po porostu klientów. Kropka.

 

ŚRODOWISKO

ANDREAE Wierzy, że odpowiedzialność za środowisko to wspólny obowiązek. Dlatego firma korzysta z surowców wtórnych a ograniczony odpad jest recycklowany i ponownie wykorzystywany w procesie produkcji.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Dbałość o ochronę pracowników i bezpieczeństwo w zakładzie pracy to dla firmy ANDREAE podstawa. Filtry są wolne od niebezpiecznych materiałów czy toksycznych gazów są proste w użyciu bezpieczne w obsłudze i utylizacji.

 

RÓŻNORODNOŚĆ

Andreae Team to różnorodny zespół o bogatym doświadczeniu zawodowym. Mieszanina kultur, osobowości i temperamentów. To właśnie w tym duchu otwartości i różnorodności firma ANDREAE buduje z KLIENTAMI trwałę relacje.

 
andrea team logo
 
Dlaczego Andreae Team?
 
- Ponieważ firma ANDREAE ma ponad 50 lat doświadczenia.
- Ponieważ firma ANDREAE ma obszerną wiedzę techniczną.
- Ponieważ firma ANDREAE ma ofertę produktową w zakresie filtrów typu Andreae.
- Ponieważ firma ANDREAE dostosowuje się do potrzeb klientów
- Ponieważ firma ANDREAE ma wyjątkową obsługę, która potrafi słuchać.
- Ponieważ dla firmy ANDREAE nie ma równych i równiejszych.
- Oraz ze względu na wysoki poziom zaangażowania.
 
Wynalazcy Od 1963 roku
ANDREAE zaistniała na rynku jako wynalazcy filtru harmonijkowego. Firma ANDREAE jest dumna, że ta grupa produktów cieszy sie uznaniem na rynku już od ponad 50 lat.
 
Zawsze Na Czas
Dostawa dwa razy w tygodniu w połączeniu z elastycznym harmonogramem produkcji i dobrze zaopatrzonym magazynem gwarantuje otrzymanie towaru na czas
 
Oferta Szyta Na Miarę
Podstawowa linia produktów składa sie z 6 typów filtrów dostępnych w 4 rozmiarach i 3 różnych rodzajach papieru, dając 72 możliwe kombinacje. Na życzenie klienta, firma ANDREAE produkuje także wymiary niestandardowe, w zależności zapotrzebowania klienta.
 
Pasuje Idealnie
Firma ANDREAE posiada najszerszą gamę produktów na rynku, zapewniając najlepsze rozwiazania technologiczne, dostosowane do każdego typu pracy w kabinie natryskowej.
 
Wyjątkowa Obsługa Klienta
Wielu próbowało kopiować oryginalne filtry Andreae, ale nikt nie jest w stanie skopiować wyjątkowej obsługi i ponad 50 lat doświadczenia. Pamiętaj, firma ANDREAE jest dla każdego klienta, aby pomagać i doradzać klientom zarówno w kwestiach technicznych jak i sprzedażowych.
 
 
 
Rodzaje filtrów kartonowych ANDREAE   o firmie andreae   dlaczego Andreae ?   kontakt mapa USA Szwajcaria Polska Andreae filtr kartonowy  
filtr kartonowy do lakierni STARTER ANDREAE zielonyfiltr kartonowy do lakierni ORIGINAL ANDREAE żółtyfiltr kartonowy do lakierni WYSOKOCHŁONNY ANDREAE pomarańczowyfiltr kartonowy do lakierni WYSOKOEFEKTYWNY ANDREAE niebieskifiltr kartonowy do lakierni WYSOKOTRWAŁY ANDREAE fioletowyfiltr kartonowy do lakierni WYSOKOPRODUKTYWNY ANDREAE czerwony